Smok Kuba w 2a

“Był sobie smok zupełnie niepodobny do innych smoków” – tak zaczęła się bajkowa opowieść, którą przygotowała w pięknym, pełnym kolorów, tańca, muzyki i radości przedstawieniu klasa 2a.

“Bajka o smoku Kubie”, z którą dzieci wystąpiły przed społecznością młodszych klas naszej szkoły to nie tylko opowieść o przygodach pogodnego smoka, który zamiast więzić niewinne królewny, zabijać rycerzy i ziać ogniem wolał tańczyć z motylami i pisać dobre życzenia ludziom na latawcach. To przede wszystkim opowieść o tym, że najważniejsze to być sobą. A bycie sobą to naprawdę ważna i wcale niełatwa sztuka!

Smoka Kubę i jego niezwykłą historię mogli też zobaczyć Rodzice naszych młodych aktorów – dzieci wystąpiły bowiem również przed swoimi najbliższymi z okazji Klasowego Dnia Rodziny.