Warsztaty twórczo-rękodzielnicze

Dnia 07.06.2023 r. odbyły się ostatnie zajęcia z cyklu warsztatów twórczo-rękodzielniczych.

Uczniowie mieli okazję poznać na nich takie techniki, jak makrama, decoupage czy pouring. Ostatnie zajęcia spędziliśmy na tworzeniu amuletów wakacyjnych, zamykając w kamieniach kolorowe wspomnienia i wachlarz emocji z kończącego się już roku szkolnego. Składamy serdeczne podziękowania uczestnikom warsztatów za aktywny w nich udział, wspaniałe pomysły i rozmowy na każdy temat nie tylko związany z warsztatami.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów stworzymy coś razem, a zanim to nastąpi niech zbliżające się wakacje będą pełne przygód i wspaniałych podróży.

Agnieszka Jackowska-Mazur
Magdalena Biszkont