ArtykułyKonkurs

„4! – Czwórka Silnia” ogłoszenie wyników konkursu

Czworo uczniów klas ósmych naszej szkoły zmierzyło się w poniedziałek z zadaniami matematycznymi podczas konkursu „4! – Czwórka Silnia” organizowanego przez IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie.

W piątek 12 maja nastąpiło uroczyste podsumowanie i ogłoszenie wyników. Konkurs był rozgrywany w dwóch kategoriach.

W kategorii drużynowej Sebastian Iwaszkiewicz Baszniak z kl. 8B, Wojciech Malicki z klasy 8C, Anastasiya Kostiuk i Filip Łastowski z klasy 8D zdobyli pierwsze miejsce, w kategorii indywidualnej Wojciech Malicki zdobył pierwsze miejsce. Dodatkowo podczas podsumowania wyników konkursu została zadana wszystkim uczniom zagadka na którą poprawnej odpowiedzi udzielił Wojciech Malicki i wygrał dodatkową nagrodę.

Gratulujemy świetnych wyników i życzymy sukcesów w przyszłości!

Publikacja: Monika Król