Duzi dla Małych

Wszyscy doskonale wiemy jak ważne jest czytanie dzieciom. Dlatego też w piątkowe przedpołudnie, 31 marca 2023 r., w ramach akcji „Duzi dla Małych” uczennice klasy 3 a wraz z p. Beatą Sławacką odwiedziły grupę „Motylki” w Przedszkolu nr 74, mieszczącego się przy ul. Snopkowskiej 3 i zaprezentowały im dwie książeczki oraz wyrecytowały wiersz „Samochwała”.

Przedszkolaki słuchały z dużym zainteresowaniem i reagowały żywiołowo, gdyż słuchanie bajek wzbudziło u nich dużo emocji. Czytanie sprawiło wszystkim wiele radości. Mali odbiorcy byli zachwyceni. Miłe przyjęcie, uśmiech, zadowolenie dzieci oraz gromkie brawa były najlepszym podziękowaniem dla czytającej Hani Hetman, Michasi Żmudy oraz recytującej Laury Nocuń.

Opracowanie: Beata Sławacka