Artykuły

Stwórzmy razem tradycję

Stwórzmy razem tradycję

W styczniu br. został ogłoszony w naszej szkole
„Konkurs na medal dla Absolwenta Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie”

pod honorowym patronatem pani dyrektor Katarzyny Orzeł. Przez 2 miesiące uczniowie tworzyli projekty wg ustalonych w regulaminie zasad. Niemałą zachętą do zaprojektowania najlepszego medalu była nagroda główna w postaci tabletu i iPada z rysikiem, zasponsorowana przez Radę Rodziców. 

23 marca br. komisja, w skład której wchodzili pani dyrektor Katarzyna Orzeł, przewodniczący Rady Rodziców pan Artur Mamełko, pani pedagog Agnieszka Jackowska- Mazur, plastyk i nauczyciel świetlicy pani Magdalena Biszkont, nauczyciel bibliotekarz pani Beata Sławacka, oraz uczniowie: Natalia Stasiak, Natasza Zarębska, Karolina Tobała oraz Antoni Bandzarewicz, po burzliwych obradach wyłoniła wstępnie 37 prac. Spośród tej ilości wybrano 3 projekty, które wezmą udział w drugim etapie konkursu.

O tym, która praca okaże się najlepsza zadecyduje SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA. Oznacza to, że KAŻDY może zagłosować na projekt, który najbardziej mu się spodoba.
Głosowanie zakończy się 7 kwietnia 2023 r.

Na podstawie, wybranego przez społeczność szkoły projektu, zostanie wykonany medal pamiątkowy, który będzie wręczany wszystkim absolwentom naszej szkoły w kolejnych latach.

Zapraszamy do tworzenia wspólnej tradycji!

Link do głosowania zamieszczamy TUTAJ
zadanie monitorowane w szkolnym serwisie

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.