„Blacha jest super”, czyli 3c na koncercie

3c uczestniczyła w niezwykłym koncercie edukacyjnym pt. „Blacha jest super”- poznajemy instrumenty dęte blaszane, w Szkole Muzycznej im. Szeligowskiego w Lublinie.

Utrwaliliśmy swoją wiedzę o instrumentach dętych , była okazja posłuchania każdego z instrumentów z nakładką i bez, oraz utworów granych przez uczniów szkoły. Nikt z nas nie pomyli waltorni z trąbką ☺.

Na koniec nasza klasa została zaproszona do czynnego udziału w kolejnym koncercie edukacyjnym, który będzie dotyczył instrumentów dętych drewnianych-będziemy grać na fletach. Czeka nas trochę ćwiczeń! Wracaliśmy do szkoły nucąc naszą ostatnio ulubioną piosenkę z tekstem Wandy Chotomskiej „I to jest to, i to jest to, słoneczko jest w puzonie”.