ArtykułyKonkurs

UWAGA KONKURS

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w konkursie:

Konkurs “112 – pomoc, nie zabawa”Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego do udziału w konkursie pn. „112 – pomoc, nie zabawa”.

Konkurs organizowany jest przez Wojewodę Lubelskiego i ma na celu promowanie treści dotyczących działania numeru alarmowego 112 oraz kształtowanie postaw pozwalających na właściwe korzystanie z numeru alarmowego.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych, w których uczniowie będą mieli za zadanie wykonanie pracy konkursowej właściwej dla danej kategorii:

• Kategoria I – Praca plastyczna przedstawiająca prawidłowe korzystanie z numeru alarmowego 112,
  • Kategoria II – Opowiadanie przedstawiające zgłaszanie sytuacji nagłych na numer alarmowy 112,
  • Kategoria III – Projekt muralu promującego numer alarmowy 112.

Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo w załączonym poniżej Regulaminie.

Publikacja: Małgorzata Ostaszewicz