ArtykułyKonkurs

UWAGA KONKURS

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w konkursie:

Konkurs “JEŻ-owe inspiracje 12 mocy w 12 miesięcy”
MEiN zachęca do udziału w konkursie „JEŻ-owe inspiracje: 12 mocy w 12 miesięcy”. Inicjatywa jest skierowana do uczniów klas IV-VI ze szkół podstawowych, które uczestniczą w programie JEŻ. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu kalendarza z informacjami na temat zdrowego żywienia. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 kwietnia br.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu projektu kalendarza na rok 2024 zatytułowanego „JEŻ-owe inspiracje: 12 mocy w 12 miesięcy”. Praca powinna składać się z okładki i 12 plansz, po jednej na każdy miesiąc, a także zawierać informacje dotyczące prawidłowego odżywiania.

Więcej informacji znajduje się w zamieszczonym poniżej regulaminie.

Opracowanie: Małgorzata Ostaszewicz