SKS. Koszykówka

Uczennice SP18 z klas 5 i 4 z nauczycielem wychowania fizycznego Moniką Żyśko -Gołębiowską (Antonina Zarębska, Zuzanna Janczak, Pola Komotajtis, Maja Tokarska, Alicja Meresta, Antonina Kasperek, Patrycja Marzęda, Alicja Sosnowska, Lena Młynarczyk, Helena Zagórska, Gabrysia Drozd, Nina Cebulak i Pola Piskorska)

które od września zaczęły swoją przygodę z koszykówką na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych SKS w Szkole Podstawowej nr 18 w Lublinie miały okazję poczuć prawdziwe emocje na Hali MOSIR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich. Uczestniczyły nie tylko w meczu koszykarek AZS UMCS LUBLIN ale były częścią całego spotkania i wyprowadzały Pszczółki przed meczem, podczas tak ważnego meczu kibicowały i dodawały naszym zawodniczkom otuchy.

Mimo przegranej w pierwszym meczu Euroligi z Ateny Panatinaykos dziewczynki były zadowolone i podekscytowane możliwością uczestnictwa w jak że ważnym spotkaniu naszych lubelskich Pszczółek. Podziękowania należą się uczniom i rodzicom, którzy z trybun kibicowali uczennice SP18 i reprezentantki Lublina.

Monika Żyśko-Gołębiowska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne