Kolejne artystyczne sukcesy

Kolejne artystyczne sukcesy uczennicy naszej szkoły.
ANTONINA STEINBRICH z klasy 6a podwójną LAUREATKĄ

1. II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ” Anioły” Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim.
LAUREATKĄ II-GIEJ NAGRODY
Na konkurs wpłynęło 187 prac.
2. II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „MALOWANIE MUZYKĄ” Miejskiego Domu Kultury w Mławie pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.
Na konkurs wpłynęło 163 prace.

LAUREATKĄ I-GO MEJSCA nagroda w kategorii uczniów klas 4-7

Dzieci są kreatywne z natury, dlatego tą wspaniałą zdolność należy w nich pielęgnować i rozwijać. Jak pokazuje praktyka, kształcenie i rozwijanie umiejętności artystycznych stanowi podstawę rozwoju twórczości dziecięcej. Rozbudzanie zainteresowania sztuką, plastyką, odkrywaniem w sobie naturalnych predyspozycji i uzdolnień skłania uczniów do samodzielnej twórczości i działania.

GRATULUJEMY !