Sukces

Kolejny artystyczny sukces uczniów

POLA MARCZEWSKA 6A I BARTŁOMIEJ ŚWISTAK 6A FINALISTAMI
Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Młodych Bajanie – Świat Oczami Młodego Artysty” Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu.

Ponad dwieście prac z całego kraju, wpłynęło na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Młodych Bajanie – Świat Oczami Młodego Artysty”. Konkurs został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu, pod patronatem m.in. starosty zgierskiego Bogdana Jaroty.
Młodzież przy tworzeniu swoich dzieł wykazała się nie lada kreatywnością. Nie zabrakło pięknych krajobrazów, zwierząt, portretów, a nawet prac niosących ze sobą ważne społecznie przesłanie.

Jury w składzie: Paweł Nawrot, Krzysztof Głowacki zebrało się w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu, przy ulicy Długiej 42 w celu rozstrzygnięcia Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Młodych Bajanie – Świat Oczami Młodego Artysty”. Po obejrzeniu wszystkich nadesłanych prac postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia.

Miło nam, iż uczniowie naszej szkoły zostali docenieni.
UCZNIOM I PANI GRATULUJEMY!

Opracowanie: Pani Katarzyna Stanuch