Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020Priorytet 3: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych

Nowości wydawnicze dzięki realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Drodzy Czytelnicy!
Dzięki realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w październiku i listopadzie bieżącego roku do naszej biblioteki szkolnej trafiły nowości wydawnicze, w większości wybrane przez czytelników. Dokładne tytuły zakupionych książek można sprawdzić na wykazie poniżej, w zakładce Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa lub bezpośrednio w bibliotece szkolnej.

Nasz księgozbiór został wzbogacony o 774 woluminy za kwotę 15 000 zł (12 000 zł pozyskano z dotacji celowej budżetu państwa, a 3000 zł to wkład własny organu prowadzącego szkołę). Wszystkie woluminy zostały już opracowane i są w trakcie okładania w folię.

W zakładce Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa będziemy prezentować krótkie recenzje zakupionych książek.

Rejestr nabytków

ZAPRASZA
DO WYPOŻYCZANIA I CZYTANIA !

Elżbieta Zubala

bibliotekarz

Jeden komentarz do “Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

• Rewelacyjna wiadomość! Będzie wielkie Czytanie!

Możliwość komentowania została wyłączona.