Gra dywanowa

Niecodzienną sprawą jest w świetlicy zagrać w dywanową grę! Tym razem była to gra zatytułowana “W krainie poezji”. Uczniowie podzieleni na cztery drużyny o samodzielnie nadanych nazwach: Disco-Naleśniki, Disco-Robaczki, Jeden Leniwiec oraz Grupa 35, stanęli do rozgrywki. Każda drużyna miała swojego przedstawiciela, poruszającego się po planszy zgodnie z ilością wyrzuconych przez panią Patrycję oczek.

Na polach specjalnych należało drużynowo wykonać zadanie. Naszym wspaniałym Dzieciakom z łatwością udało się znalezienie sześciu rymów do słowa szelki, zbiorowa recytacja “Kaczki-dziwaczki”, pantomimiczne zaprezentowanie tytułu wiersza “Słoń Trąbalski”, czy “Rzepki”.

Sympatyczna atmosfera,współpraca w grupie, emocje-o taaaak, zrobimy jeszcze niejedną grę dywanową!!!

Opracowanie: Joanna Kossowska
Zdjęcia: Patrycja Schwonke