SportSukces

Sukces szkolnej drużyny siatkarskiej

W poniedziałek 27 listopada 2017 r. i w piątek 1 grudnia 2017 r. w hali sportowej Lublinianki przy ul. Stanisława Leszczyńskiego rozegrano Igrzyska Młodzieży Szkolnej miasta Lublin w siatkówce dziewcząt. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie zmierzyła się w poniedziałkowym meczu ze Szkołą Podstawową nr 42 i wygrała z drużyną przeciwną 2:0. W piątkowym spotkaniu siatkarki rozegrały dwa mecze z Gimnazjum Królowej Jadwigi z wynikiem 2:0 i Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 4 również z wynikiem  2:0.

Siatkarki ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja grały w składzie: Karina Idt  (klasa 3g), Gołębiowska Wiktoria (klasa 7b), Aleksandra Gora  (klasa 7d),  Anna Hotała (klasa 3g), Karolina Głębocka (klasa 2g), Joanna Wargocka (klasa 7c), Katarzyna Wargocka  (klasa 7c), Katarzyna Szewczuk (klasa 3f), Sylwia Zań (klasa 7d), Julia Kowalczyk (klasa 7b).

Siatkarki ze Szkoły Podstawowej  nr 18 grupę eliminacyjną zakończyły na pierwszym  miejscu.

Monika Żyśko-Gołębiowska

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne