Certyfikat Liderów Szkół

W poniedziałek  naszej szkole został przyznany Certyfikat Liderów Szkół Globalnych. Gimnazjum nr 18 w Lublinie znalazło się w grupie najprężniej działających szkół regionu lubelskiego. Dyrektorzy, liderzy i nauczyciele sieci szkół zaangażowanych w projekt mieli również okazję uczestniczyć w interesującym wykładzie dr hab. Wojciecha Janickiego na temat: „Konflikty globalne – co nas czeka?”. Przed nami w listopadzie obchody Tygodnia Edukacji Globalnej. Jak zwykle sporo będzie się działo w naszej szkole. Zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się trudnych pytań, są ciekawi świata i nieobojętni na problemy innych o włączenie się do akcji!

Koordynatorzy projektu: p. Monika Szczuryk vel Szczerba oraz p. Aneta Mastalerz
zapraszają na spotkania Koła Edukacji Globalnej: piątek godz. 13:50 s. 24.

Monika Szczuryk vel Szczerba

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | język angielski

Skip to content