ArtykułySukces

Sukcesy w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Franciszek Podgórski (6a) został finalistą w Ogólnopolskim konkursie plastycznym ”Twórczość Marii Konopnickiej inspiracją dla młodych twórców sztuk wizualnych – literatura jako język wielokulturowy i wielopokoleniowy”.

Kompozycje Elizy Misztal (6a) i Leny Pędzisz (6a) uhonorowano udziałem w wystawie.Konkurs został zorganizowany z okazji 180 rocznicy urodzin pisarkiprzez Ośrodek Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień imienia Bogdana Jareckiego w Kaliszu.

Celem konkursu była prezentacja dziecięcej twórczości plastycznej inspirowanej utworami Marii Konopnickiej, poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej.
Gratulacje!

Elżbieta Szerafin-Starek

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne