Klasa 3b w Zamościu

W piątek 27 maja uczniowie klasy 3b wyruszyli na wycieczkę do Zamościa.

Rodzice uczniów z niepokojem patrzyli na zbierające się chmury, wymieniali się informacjami na temat prognozy pogody, martwili się, że deszcz zepsuje nam wyjazd… ale my  mięliśmy mocną nadzieję, że będzie super. I tak właśnie było. Wizyta w ZOO, zwiedzanie miasta, warsztaty w manufakturze słodyczy i całkiem przypadkowy udział święcie straży pożarnej i możliwość testowania dawnych urządzeń do gaszenia pożarów – to atrakcje, które czekały na dzieci. Humory dopisywały, a pogoda rozpieszczała.

Klasa 3 b jest bardzo muzykalna, więc w czasie podróży do Zamościa i z powrotem śpiewaliśmy bardzo dużo. Pilot wycieczki stwierdził, że od lat nie miał grupy, która w trakcie wycieczki śpiewała piosenki. Wycieczka pozostawiła wiele dobrych wspomnień i radości z bycia razem.