Dzień Papieski – konkurs

Szkolny konkurs z okazji XXI Dnia Papieskiego

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego z okazji XXI Dnia Papieskiego.

Z wielką radością pragniemy poinformować, że w szkolnym konkursie plastycznym o Janie Pawle II wzięło udział 26 uczniów z klas I-IV. Wszystkie prace zostały pięknie wykonane. Mali artyści wykazali się wiedzą o papieżu Polaku, ogromnymi zasobami wyobraźni oraz umiejętnością stosowania różnorodnych technik plastycznych. Jury konkursu składa gratulacje wszystkim uczestnikom za ich trud i zaangażowanie!

Spośród prac zgłoszonych do konkursu wybrano osiem szczególnych, wyróżniających się pięknem, samodzielnością i starannością wykonania oraz niezwykłym ujęciem tematu.

Nagrodzeni uczniowie to:

I miejsce – Ignacy Mazur 3a
II miejsce – Rozalia Saj 3a, Bruno Malinowski 3c
III miejsce – Jan Białek 1b, Franciszka Warszawa 3a

Wyróżnienie – Monika Bochniarz 1c, Dominika Krzyżanowska 3b, Franciszek Bednarczuk 1a

Wszystkie prace konkursowe zostały wyeksponowane w budynku Szkoły. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, która znajduje się na parterze.

Joanna Ząbczyk-Plajzer, organizator konkursu