KonkursPlastyka

Laury w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Martyna Jachacz (2f) została uhonorowana III nagrodą w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Narysuj mi wolność”. Gratulacje!

Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Salezjańskich w Rumi we współpracy ze szwedzką szkołą partnerską Prolympia i Stowarzyszeniem Ludzi Aktywnych z siedzibą w Rumi. Patronują mu Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak, UNICEF, Radio Gdańsk oraz Burmistrz Miasta Rumia Michał Pasieczny.

Zadaniem konkursowym skierowanym do uczniów szkół gimnazjalnych było narysowanie czarno-białej kolorowanki, zainspirowanej dowolnie wybranym artykułem Konwencji Praw Dziecka (wersja przyjazna młodym czytelnikom dostępna na stronie)

www.unicef.pl/Wspolpraca-ze-szkolami/Materialy-dydaktyczne

Rozdanie nagród odbędzie się podczas gali rozdania nagród dnia 5 czerwca 2018r. w Stacji Kultura w Rumi.
Gratulacje!

Elżbieta Szerafin-Starek

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne