KonkursSport

Rowerowa Wiosna ruszyła!

Dziś w naszej szkole ruszyła Kampania “Rowerowa Wiosna 2018”. I już mamy dla Was niespodziankę. W każdy poniedziałek kampanii Wik i Kuba będą ogłaszać konkurs z nagrodami rzeczowymi dla uczestników kampanii “Rowerowa Wiosna”.
W tym tygodniu uczniowie i uczennice mogą przesłać wspólne zdjęcie z drogi z domu do szkoły z Mamą lub Tatą, na rowerze, hulajnodze, rolkach itd. Trzy najlepsze, najbardziej kreatywne zdjęcia wygrywają. Zdjęcie można przesyłać w komentarzach na youtube

Konkurs trwa do najbliższego piątku włącznie, w niedzielę ogłoszenie wyników. Dodatkowe informacje o konkursie znajdziecie na facebook
Już w następny poniedziałek kolejny konkurs, z innym zadaniem.

Zachęcamy do pokonywania drogi do szkoły na “dwóch kółkach”, może to być rower, deskorolka, rolki lub hulajnoga. Za każdy przyjazd uczestnik kampanii otrzymuje jedną naklejkę do swojego dzienniczka, a drugą na plakat klasowy. Pamiętajcie dla wytrwałych przygotowane są plecaki, dla najlepszej klasy darmowe wyjście do Aqua Lublin, a dla nas wszystkich możemy wygrać zadaszoną wiatę na rowery.

Koordynatorki Kampanii

Katarzyna Orzeł