AktualnościŚwietlica

Warsztaty pachnące woskiem

7 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty malowania pisanek wielkanocnych metodą batiku, polegającą na pokryciu gorącym woskiem tych części wydmuszki, które po późniejszym zanurzeniu w barwniku pozostaną niezabarwione.

Dzięki doświadczeniu pani Lesi Soboliwskiej oraz pomocy pani Magdy Biszkont i pani Anny Dorosz, uczestnicy warsztatów nauczyli się profesjonalnie szkicować kontur niepowtarzalnych kształtów, które później zostały zanurzone w wybranych kolorach. Powstały naprawdę niesamowite dzieła, które z pewnością znajdą swoje miejsce w wielkanocnych koszykach. Aby zobaczyć pełną fotorelację zapraszamy na nasz fan page, gdzie można dokładnie przyjrzeć się poszczególnym etapom pracy uczestników warsztatów.

Publikacja: Anna Dorosz