AktualnościSukces

Wielki sukces w „Małym Formacie 2023”

Aleksandra Grodzicka (7a) i Zosia Grodzicka (5a) zdobyły nagrody w IV Lubelskim Konkursie Grafiki Dzieci i Młodzieży “Mały Format 2023”.

24 listopada 2023r. W Domu Kultury „Pod Akacją” odbyło się uroczyste podsumowanie XXI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “GRAFIKA 2023” i IV Lubelskiego Konkursu Grafiki Dzieci i Młodzieży “Mały Format 2023”. W sobotę 25 listopada Laureaci uczestniczyli w warsztatach graficznych KRESKA RYTA I TRAWIONA z wykorzystaniem techniki akwaforty i suchej igły, które prowadził Andrzej Mosio z Instytutu Sztuk Pięknych na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie pracownia wklęsłodruku i grafiki eksperymentalnej.

Elżbieta Szerafin-Starek

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne