Prezenty dla seniorów

15 grudnia zakończyliśmy zbiórkę prezentów dla Seniorów z DPS-u.

Składamy serdeczne podziękowania za Wasze Ogromne Serce i chęć niesienia pomocy. Dzięki życzliwości i dużej empatii naszych uczniów i ich rodzin, wsparciu Grona Pedagogicznego oraz Dyrekcji udało się spełnić wszystkie życzenia zamieszczone w listach naszych Seniorów. Postawa naszej społeczności szkolnej budzi wielki podziw i szacunek.

Pensjonariusze otrzymają prezenty za pośrednictwem Pani Aleksandry Borzęckiej organizatorki zbiórek dla lubelskich DPS-ów , która również przekazała dla naszych uczniów podziękowania. Dziękuję za Wasze Wielkie Serca!!! Podsumowując akcję “List do Św. Mikołaja – DPS Lublin Edycja 2023”.

Przygotowaliśmy wspólnie ponad 100 paczek dla naszych seniorów z DPS-ów, które Pani Małgorzata Sadowska przekazała do organizatorki całej akcji.

Publikacja: Małgorzata Sadowska