Aktualności

KONCERT PATRIOTYCZNY

W niedzielę chór naszej szkoły GIOVANE CORO oraz młodzież klas 4-7, wystąpili na koncercie patriotycznym w Kościele pw. bł. Biskupa Władysława Gorala w Lublinie.

Młodzi artyści zaprezentowali popularne pieśni żołnierskie takie jak, Rozkwitały pąki białych róż, Pierwsza kadrowa, Pierwsza brygada, Piechota, Przybyli ułani. Dziękujemy ks. Proboszczowi Mariuszowi Nakoniecznemu za życzliwość i miłe przyjęcie, ks. Grzegorzowi Opoce za pomoc w organizacji koncertu, pani Pauli Kowalczyk za piękne zdjęcia, niezawodnym Rodzicom naszych chórzystów i Dyrekcji naszej szkoły za wsparcie.

Obszerniejszą fotorelację z koncertu można obejrzeć na naszym profilu FB :
https://www.facebook.com/profile.php?id=100094162302467

Zapraszamy !!!

Edyta Skrzyńska

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content