Aktualności

Wycieczka do Warszawy

W dniu 24 października uczniowie klas 6a i 6c wybrali się na wycieczkę od Warszawy. Pierwszym punktem programu była Niewidzialna Wystawa. Była to wyjątkowa interaktywna podróż w świat całkowitej ciemności, podczas której uczniowie mogli wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku, węchu…Zrobiła ona na nas ogromne wrażenie.

Po obiedzie pojechaliśmy doi teatru Buffo, gdzie obejrzeliśmy musical 3D „Romeo i Julia”w reżyserii Janusza Józefowicza, z muzyką Janusza Stokłosy. Tematem musicalu była miłość dwojga młodych ludzi, nieumiejących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych w chwili rodzącej się wielkiej miłości. To dramat pokoleń rodziców i dzieci, którzy nie umieli ze sobą rozmawiać, słuchać się i szanować swoich potrzeb. Młodzieńcza bezkompromisowa miłość napoty kała bezwzględność komercyjnego świata rodziców, pochłoniętych swoimi sprawami. Nowoczesne przedstawienie szekspirowskiego dramatu bardzo nam się podobało.

Dziękujemy za udaną wycieczkę.
Publikacja: Monika Król

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content