.Aktualności

Sport to zdrowie w naszej szkole!

Od 20-21.06. 2023 roku odbyły się w naszej szkole Dni Sportu i Profilaktyki oraz Samorządności.

Dzieci z klas 1-3 oraz 4-8 miały możliwość sprawdzenia się w różnych kategoriach sportowych m.in przeciąganiu liny, bitwie na balony, torze przeszkód i różnych kreatywnych animacjach.Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w wybranych kategoriach reprezentując zdrową rywalizację i chęć współpracy.

Dziękujemy naszej Pani Dyrektor Katarzynie Orzeł oraz firmie Nałęczowianka za wsparcie Dnia Sportu i Profilaktyki i ugaszenie pragnienia naszych uczestników. Każdy startujący otrzymał butelkę wody i mógł uzupełnić cenne elektrolity 💦

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie!


Organizatorzy:
D. Gajo, A . Jackowska – Mazur, K. Gryniewicz, K. Skwierz, M. Żyśko- Gołębiowska, D. Sawa, A.Król, L.Sobolevska

Opracowanie: Dagmara Sawa

 

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Skip to content