ArtykułyŚwietlica

Gala wręczenia nagród

W mijającym miesiącu w naszej szkolnej świetlicy uczniowie pod opieką p. Magdaleny Biszkont i p. Lesi Sobolivskiej wykonali prace na konkurs organizowany przez Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Organizatorzy wypatrzyli i docenili talenty artystyczne naszych pierwszoklasistów.

W poniedziałek, 19.06. 2023r. na wydziale pedagogiki UMCS odbyła się Gala Konkursu pt:” Księżniczki i rycerze”. Wyróżniono na niej czwórkę naszych uczniów z klas pierwszych.

• Antonina Niepogoda z klasy 1a otrzymała 1 miejsce w kategorii: “Księżniczka i rycerz”.
  • Wiktor Sawicki z klasy 1b otrzymał 1 miejsce w kategorii: “Rycerz”.
  • Barbara Gierczak z klasy 1c otrzymała 1 miejsce w kategorii:” Księżniczka”.
  • Stanisław Głogowski z klasy 1c otrzymał 1 miejsce w kategorii “Rycerz”.

Laureatom konkursu i ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłym roku.

Magdalena Biszkont i Lesia Sobolivska