Zielona Szkoła. Krasnobród

W dniach 5-6 czerwca klasy 1a i 1c wyruszyły na Zieloną Szkołę do Krasnobrodu

Na początku naszej przygody udaliśmy się do Wioski Przygody Frajda, gdzie braliśmy udział w zwariowanej olimpiadzie, bawiliśmy się w Indian, uczyliśmy się współpracy i odpowiedzialności za siebie i kolegów. Po pysznym obiedzie w pensjonacie, zwiedzaliśmy Krasnobród, nie zapominając o pysznych lodach:). Następny dzień spędziliśmy w Zwierzyńcu. Dzielnie maszerowaliśmy na Bukową Górę, dowiedzieliśmy się także ciekawostek o Kapliczce na wodzie.

Braliśmy udział w zajęciach prowadzonych przez Ośrodek Edukacji Ekologicznej. Po krótkim odpoczynku i pysznych lodach wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu.

Opracowanie: Ewelina Rudzik