Żywe obrazy

O tym, że plastyki można się uczyć w rozmaity sposób, przekonali się uczniowie klasy 3a, którzy wraz z rodzicami i nauczycielami świetlicy (p. Anią, p. Paulą i p. Patrycją) przygotowali „Żywe obrazy”.
Zabawy i radości było przy tym co niemiara.

• Dziękujemy dzieciom za zachowanie dystansu do siebie, a rodzicom za zaangażowanie.
  • Wspólna zabawa dodatkowo zintegrowała całą społeczność klasową:)

Zapraszamy do obejrzenia galerii! i … pisania komentarzy !

Anna Skałba, Partycja Schwonke, Paula Kowalczyk

11 komentarzy do “Żywe obrazy

• Cudowna inicjatywa, choć wymagająca dla nauczycieli i rodziców, piękna pamiątka dla dzieci. Dziękuję Pani wychowawczyni IIIA za otwartość, pomysłowość, dbałość nad tym aby dzieci nigdy się nie nudziły. Pełen profesjonalizm i powołanie.

• Gratulacje dla wszystkich. Piękny pomysł. Dobra szkoła w centrum Lublina. Dziękuję.

• To jest właśnie współpraca całej Społeczności szkoły. Gratuluję nauczycielom pomysłu, wykonania dokładnego w każdym szczególe, zaangażowania rodziców i dziadków, dokładności i cierpliwości uczniów.
    Efekt końcowy powala na kolana!

• Bardzo duża trafność jeśli chodzi o dobranie modela do obrazu, a wykonanie wprost rewelacyjne 🙂

• Wspaniałe prace. Gratulacje dla nauczycieli, dzieci i rodziców. Brawa za dobór obrazów do dzieci i uchwycenie podobieństwa 🙂

• Świetny pomysł i rewelacyjne wykonanie. To dopiero jest zachęta do odkrywania własnych pokładów artystycznych u młodych ludzi!, a dla mnie sama przyjemność z oglądania 🙂 Gratulacje !!!

• Piękne! Jestem pod wielkim wrażeniem dokładności przedstawienia szczegółów obrazów na zdjęciach. A jaka to musiała być frajda dla dzieciaków!:) Gratulacje i ukłony dla nauczycieli za pomysł, pracę i chęć nauki przez zabawę!

• Genialne! To najlepsze “żywe obrazy” jakie kiedykolwiek widziałam. Gratuluję opiekunom i uczestnikom projektu.

• Razem można wiele, wystarczy tylko chcieć i mieć nieco poczucia humoru:)

• Wspaniałe prace! Brawa dla modeli i modelek! Gratulacje dla rodziców i nauczycieli!

• Ta galeria jest niesamowita!!! Podobieństwo i dbałość o detale są wręcz nieprawdopodobne. Dzieci WSPANIAŁE, wszystkie! …wzruszyłam się.

Możliwość komentowania została wyłączona.