Igrzyska Młodzieży szkolnej Piłka nożna chłopcy

Reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie rozegrała 4 mecze w grupie IV. Z SP 14 (7:1), SP 44 (1:2), SP 28(1:0) i SP 16 (1:4) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców, które rozegrano w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin 2022/2023.

FILMIK

Impreza odbyła się na bocznych boiskach Areny Lublin. Podopieczni Pani Moniki Żyśko-Gołębiowskiej zagrali w składzie: Jan Rybak, Mateusz Rudzki, Maksymilian Marek, Szymon Kozioł, Fryderyk Kossowski, Tytus Kornet, Oliwier Chojniak, Dominik Bobruk, Adam Dzierżak, Jakub Dzierżak, Olaf Iwański.

Chłopcy mimo bardzo silnej grupy pokazali się z bardzo dobrej strony a największy sukces osiągnęli w meczu przegranym ze SP16 przegrywając tylko 3 bramkami.

Wielkie gratulacje chłopcy! Kolejne sportowe zmagania na boiskach i rozgrywkach piłkarskich ale już niestety w Szkołach Ponadpodstawowych.

Gratulacje!!!

Monika Żyśko-Gołębiowska