Igrzyska Dzieci Piłka nożna chłopcy klasy IV-VI

W piątek 21 kwietnia 2023 roku reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie rozegrała 4 mecze w grupie III. Z SP 23 (4:1), SP 32 (1:0), SP 28(2:0) i SP Paderewski (1:3) w ramach Igrzysk Dzieci w piłce nożnej chłopców ,które rozegrano w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin 2022/2023.

Impreza odbyła się na bocznych boiskach Areny Lublin. Podopieczni Pani Moniki Żyśko-Gołębiowskiej zagrali w składzie: Antoni Prybuła, Bartosz Olech, Jan Tomaszewski, Jan Protas, Jan Borzym, Wojciech Drobek, Jakub Józefczak, Marek Bielawski, Wojciech Trojak, Piotr Osobiński, Filip Kamiński, Marcel Berezecki, Stanisław Kędzierski, Bartłomiej Blacha i najmłodszy zawodnik Franciszek Kwiatkowski.

Chłopcy wyszli z grupy z drugiego miejsca wygrywając 3 pierwsze mecze z dużą przewagą punktową, ostatni mecz z SP Paderewski został rozegrany przez drugi skład.

Wielkie gratulacje chłopcy, we wtorek 25 kwietnia jedziemy na spotkanie 1/4 finału.

Gratulacje!!!

Monika Żyśko-Gołębiowska