Potrawy greckie (2)

Kalimera! 🇬🇷 😁
W ramach projektu edukacyjnego Europa i Ja dzieci powtórzyły poznane greckie potrawy.

Następnym krokiem było stworzenie przez młodych adeptów potrawy związanej z Grecją. Z przygotowanych produktów przez panią Dagmarę Sawę i panią Agnieszkę Nowak dzieci stworzyły w sterylnych i czystych warunkach przepyszną sałatkę grecką nazywaną po grecku Horiatiki 🙂

Cóż to był za aromat!
Dzieci bardzo profesjonalnie podeszły do zajęć, wykazały się zręcznością i precyzją w przygotowywaniu sałatki. Wszyscy mieli okazję spróbować ich dzieła. Wyszło przepysznie! Na koniec uczniowie spożyli przygotowany posiłek.

Całości towarzyszyła miła atmosfera i wspaniały apetyt.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂
Opracowanie Dagmara Sawa