ArtykułyŚwietlica

Niech żyje bal!

Karnawał to czas, który słynie z balów, maskarad, pochodów i zabaw.

W naszej świetlicy bardzo chcieliśmy skorzystać z tego czasu, więc 20 lutego w sali gimnastycznej odbył się Ostatkowy Bal Karnawałowy dla uczniów klas 1-3 i ich rodziców. Udział w balu był dobrowolny, a “biletem wstępu” było przebranie. Dzieci i rodzice przygotowali bardzo różne, kolorowe i pomysłowe stroje.

Nasza zabawa trwała 2 godziny i pełna była radości, uśmiechów, a przede wszystkim tańców. Nie zabrakło poloneza, pociągu, czy wszystkim bardzo dobrze znanej makareny. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też karnawałowe fotoramki.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w balu oraz wspaniałą zabawę.
Nauczyciele świetlicy:
Izabela Mazur, Agata Król, Paula Kowalczyk i Patrycja Schwonke.