Czym jest Internet?

W środę 14 września uczniowie klasy 5C wybrali się na Uniwersytet Medyczny, by wziąć udział w projekcie Lubelskiego Festiwalu Nauki pt: ” Internet – źródło wiedzy, medium społecznościowe, a może środek uzależniający?”

Podczas wykładu uczniowie dowiedzieli się jakie są objawy zwiastujące oraz potwierdzające uzależnienie od Internetu, propozycje profilaktyki i terapii w razie stwierdzenia uzależnienia. Problem, jakim jest uzależnienie od Internetu wydaje się narastać. Uczestnicy zrobili również test na podstawie którego mogli stwierdzić czy są uzależnieni od internetu.

Opracowanie: Monika Król