Szkolny Budżet Obywatelski. Wyniki

Znamy już wyniki głosowania na projekty zgłoszone w Szkolnym Budżecie Obywatelskim.

Zwyciężył projekt napisany przez klasę 4a – “Przenośny kącik relaksu”, który zdobył aż 150 głosów – ogromne gratulacje!

Na drugim miejscu, z wynikiem 104 głosów, jest projekt klasy 7a “Sport and chillout zone”.

Ze względu na tak wysoki wynik, po uzgodnieniu zdecydowaliśmy się połączyć i zrealizować oba projekty. Trzecie miejsce zdobył projekt Dyrekcji naszej szkoły “Osiemnastka jest EKO! A Ty?”, który zdobył 78 głosów. Z ogromną radością zawiadamiamy, że dzięki wsparciu Rady Rodziców także i ten projekt zostanie zrealizowany.

Wszystkim, którzy zgłosili projekty do Szkolnego Budżetu Obywatelskiego gratulujemy zaangażowania i pomysłów. Napisanie takich projektów to duży krok w rozwijaniu samorządności i byciu aktywnym członkiem naszej społeczności szkolnej.

Opracowanie: Dorota Kowalik

Tabela wyników głosowania w Szkolnym Budżecie Obywatelskim:

Tytuł projektu Ilość zdobytych głosów
Przenośny kącik relaksu 150