Wycieczka do Warszawy klasa 3a i 3b

Kto mówi, że listopad nie sprzyja wyjazdom i wycieczkom?

Na pewno nie uczniowie klasy 3a i 3b, którzy właśnie w listopadzie odwiedzili Warszawę. Pogoda niezbyt nam sprzyjała, ale też nie przeszkodziła w intensywnym i atrakcyjnym spędzeniu czasu w stolicy.

Najpierw była wizyta w Teatrze Capitol, gdzie dzieci obejrzały spektakl „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, następnie skorzystaliśmy z okazji, by przy Grobie Nieznanego Żołnierza zobaczyć jak wygląda zmiana warty honorowej. Kolejnym punktem naszej wycieczki były dwie atrakcje- do wyboru. Każde dziecko mogło wybrać miejsce dla niego ciekawsze.

Cześć dzieci udała się na Stadion Narodowy, a część do Muzeum Iluzji. Potem był czas na obiad w restauracji na Starym Mieście i czas na zakup pamiątek. Na koniec dnia wszyscy udaliśmy się do Królewskiego Ogrodu Świateł w Wilanowie. Mnóstwo wydarzeń, wrażeń i wspomnień.