Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2021 r. społeczność Osiemnastki zgromadziła się w sali gimnastycznej, aby uczcić Dzień Edukacji Narodowej.

“Kto ma na twarzy zawsze słońce i spokojny, miły głos?
Kto odpowiedzi zna tysiące na męczących pytań stos?
Kto urwisowi da cukierka i kto zabaw wiele zna?
Tak, to jest nasza pani Nauczycielka. Dla niej piosenka ta!”
– zaśpiewały pierwszaki Nauczycielom 14 października – w Dzień Edukacji Narodowej.

Piękną piosenką, zabawną inscenizacją i radosnym, pełnym kolorów tańcem dzieci z klas pierwszych podziękowały wszystkim Nauczycielom za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Bo “każda klasa trzecia, druga i ta pierwsza mała będzie swoich Nauczycieli najbardziej kochała”!

Fotografie z uroczystości dla klas 1-3.

Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klasy 7a, którzy wyrazili słowa uznania i szacunku dla pracy swoich pedagogów. Była okazja do uhonorowania nauczycieli nagrodami dyrektora szkoły.

Fotografie z uroczystości dla klas 4-8.