Integracja 4C w Lasach Janowskich

W piątek 17 września uczniowie klasy 4C wraz z wychowawczynią p. Moniką Król oraz panią pedagog Agnieszką Jackowską Mazur udali się do Lasów Janowskich na wycieczkę rekreacyjną.

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych uczniowie świetnie się bawili. Podzieleni na dwie drużyny bronili fortecy grając w paintball. Jeździli po bezdrożach Lasów Janowskich samochodem terenowym. Wyginali się próbując sprostać wyzwaniom w twisterze, był poing-pong, piłkarzyki, zabawa w bum i w czekoladkę. Grali w różne gry i zabawy integracyjne, niekoniecznie poważne.

Uczniowie zmęczeni, brudni, ale radośni i zintegrowani wrócili wieczorem do swoich domów.

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie wycieczki, wspaniale spędzony czas i nie możemy się doczekać następnego wyjazdu!

Opracowanie: Monika Król