Ogród Saski oczami dzieci

Protokół z posiedzenia jury Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

„Ogród Saski oczami dzieci” z dnia 02.06.2021 r.

Składamy serdeczne podziękowania dla Rady Dzielnicy Wieniawa
i Rady Rodziców Szkoły 
Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja za ufundowanie nagród dla laureatów.

Organizatorzy konkursu:
Agnieszka Jackowska-Mazur – pedagog, nauczyciel świetlicy
Aleksandra Zakrzewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel świetlicy
Patrycja Schwonke – nauczyciel świetlicy
Dorota Kowalik – nauczyciel świetlicy
Paula Jezior – nauczyciel świetlicy

Celem konkursu było:
♦ Podkreślenie walorów przyrodniczych Ogrodu Saskiego w Lublinie.
♦ Budowanie tożsamości lokalnej uczniów.
♦ Kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie prac plastycznych.
♦ Uwrażliwienie na piękno natury.
♦ Rozwijanie umiejętności współpracy.

Jury w składzie:
Katarzyna Orzeł – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie ,
Jakub Ciężki – pracownik Katedry Malarstwa i Rysunku na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie,
Tomasz Makarczuk –Przewodniczący Zarządu Rady Dzielnicy Wieniawa,
Agnieszka Jackowska – Mazur – pedagog w Szkole Podstawowej nr 18 w Lublinie.

Wyniki konkursu:

KATEGORIA WIEKOWA 1-2 KLASA

Miejsce I

Martyna Kancik, Helena Bajek

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennice przygotowane przez p. Annę Skałbę

Miejsce II

Aleksandra Pawłowicz

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego ul. Balladyny 22, 20-601 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Małgorzatę Siodłowską

Franciszek Zamiejski

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczeń przygotowany przez p. Annę Skałbę

 

Miejsce III

Hanna Kowalczyk

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza ul. Wajdeloty 1, 20-604 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Małgorzatę Woźniak

Natalia Antosz

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Annę Skałbę

 

WYRÓŻNIENIA

Liwia Mazur

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego ul. Balladyny 22, 20-601 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Dorotę Kloc – Tuchalską

Helena Dobek

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kalinowszczyzna 70, 20-201 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Małgorzatę Masłyk

Filip Oleszek

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kalinowszczyzna 70, 20-201 Lublin
Uczeń przygotowany przez p. Iwonę Sokół

Emilia Mitręga

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina, ul. Poturzyńska 2, 20-853 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Izabelę Sałuch

Barbara Kępa

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Annę Skałbę

Zofia Terpiłowska

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Joannę Kossowską

Emilia Łukasik

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Ewelinę Rudzik

Lena Szreniawska, Adam Potrzyszcz, Maciej Wyrzykowski

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza ul. Wajdeloty 1, 20-604 Lublin
Uczniowie przygotowani przez p. Małgorzatę Woźniak

 

KATEGORIA WIEKOWA 3-4 KLASA

Miejsce I

Amelia Bradea

Szkoła Podstawowa nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej ul. Radości 13, 20-536 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Olgę Popkiewicz

Zuzanna Wiśniewska

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Marzenę Rybińską

 

Miejsce II

Stanisław Chudziak

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego ul. Balladyny 22, 20-601 Lublin
Uczeń przygotowany przez p. Małgorzatę Siodłowską

Aleksandra Kępa

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Agnieszkę Chlebus

Zuzanna Gułaś

Szkoła Podstawowa nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej ul. Radości 13, 20-536 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Olgę Popkiewicz

 

Miejsce III

Zofia Czarny

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina, ul. Poturzyńska 2, 20-853 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Annę Nastaj

Nina Urlich

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Marzenę Rybińską

Julia Sędłak, Oliwier Czubacki

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczniowie przygotowani przez p. Katarzynę Małyskę – Dobrowolską

 

WYRÓŻNIENIA

Antonina Zarębska, Maja Tokarska

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennice przygotowane przez p. Agnieszkę Chlebus

Maja Przybycień

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Katarzynę Małyskę – Dobrowolską

Nikola Popik, Anna Radko, Szymon Kolasiński

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczniowie przygotowani przez p. Marzenę Rybińską

Marta Zbrowska

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Katarzynę Stanuch

Jury pragnie wyrazić swoje uznanie uczniom biorącym udział w konkursie.
Gratulujemy pomysłów i twórczego podejścia do tematu konkursu.

Składamy serdeczne podziękowania dla Rady Dzielnicy Wieniawa i Rady Rodziców Szkoły  Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja za ufundowanie nagród dla laureatów.

Jednocześnie informujemy, że dla uczniów nagrodzonych i wyróżnionych nagrody z dyplomami zostaną dostarczone do szkół w dniach 16-17 czerwca 2021.

DOKUMENTACJA | Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego 

 

 .SP18 Lublin

SP18 Lublin | Wizja szkoły. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom edukacji oraz rozwoju na możliwie najwyższym poziomie. Wszystkie marzenia są związane z edukacją w nowej, lepszej szkole.

Polish PL Ukrainian UA
Skip to content