Ogród Saski oczami dzieci
Protokół z posiedzenia jury Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
„Ogród Saski oczami dzieci” z dnia 02.06.2021 r.
Składamy serdeczne podziękowania dla Rady Dzielnicy Wieniawa
i Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja za ufundowanie nagród dla laureatów.
Organizatorzy konkursu:
Agnieszka Jackowska-Mazur – pedagog, nauczyciel świetlicy
Aleksandra Zakrzewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel świetlicy
Patrycja Schwonke – nauczyciel świetlicy
Dorota Kowalik – nauczyciel świetlicy
Paula Jezior – nauczyciel świetlicy
Celem konkursu było:
♦ Podkreślenie walorów przyrodniczych Ogrodu Saskiego w Lublinie.
♦ Budowanie tożsamości lokalnej uczniów.
♦ Kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie prac plastycznych.
♦ Uwrażliwienie na piękno natury.
♦ Rozwijanie umiejętności współpracy.
Jury w składzie:
Katarzyna Orzeł – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie ,
Jakub Ciężki – pracownik Katedry Malarstwa i Rysunku na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie,
Tomasz Makarczuk –Przewodniczący Zarządu Rady Dzielnicy Wieniawa,
Agnieszka Jackowska – Mazur – pedagog w Szkole Podstawowej nr 18 w Lublinie.
Wyniki konkursu:
KATEGORIA WIEKOWA 1-2 KLASA
Miejsce I
Martyna Kancik, Helena Bajek
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennice przygotowane przez p. Annę Skałbę
Miejsce II
Aleksandra Pawłowicz
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego ul. Balladyny 22, 20-601 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Małgorzatę Siodłowską
Franciszek Zamiejski
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczeń przygotowany przez p. Annę Skałbę
Miejsce III
Hanna Kowalczyk
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza ul. Wajdeloty 1, 20-604 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Małgorzatę Woźniak
Natalia Antosz
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Annę Skałbę
WYRÓŻNIENIA
Liwia Mazur
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego ul. Balladyny 22, 20-601 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Dorotę Kloc – Tuchalską
Helena Dobek
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kalinowszczyzna 70, 20-201 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Małgorzatę Masłyk
Filip Oleszek
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kalinowszczyzna 70, 20-201 Lublin
Uczeń przygotowany przez p. Iwonę Sokół
Emilia Mitręga
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina, ul. Poturzyńska 2, 20-853 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Izabelę Sałuch
Barbara Kępa
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Annę Skałbę
Zofia Terpiłowska
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Joannę Kossowską
Emilia Łukasik
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Ewelinę Rudzik
Lena Szreniawska, Adam Potrzyszcz, Maciej Wyrzykowski
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza ul. Wajdeloty 1, 20-604 Lublin
Uczniowie przygotowani przez p. Małgorzatę Woźniak
KATEGORIA WIEKOWA 3-4 KLASA
Miejsce I
Amelia Bradea
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej ul. Radości 13, 20-536 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Olgę Popkiewicz
Zuzanna Wiśniewska
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Marzenę Rybińską
Miejsce II
Stanisław Chudziak
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego ul. Balladyny 22, 20-601 Lublin
Uczeń przygotowany przez p. Małgorzatę Siodłowską
Aleksandra Kępa
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Agnieszkę Chlebus
Zuzanna Gułaś
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej ul. Radości 13, 20-536 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Olgę Popkiewicz
Miejsce III
Zofia Czarny
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina, ul. Poturzyńska 2, 20-853 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Annę Nastaj
Nina Urlich
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Marzenę Rybińską
Julia Sędłak, Oliwier Czubacki
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczniowie przygotowani przez p. Katarzynę Małyskę – Dobrowolską
WYRÓŻNIENIA
Antonina Zarębska, Maja Tokarska
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennice przygotowane przez p. Agnieszkę Chlebus
Maja Przybycień
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Katarzynę Małyskę – Dobrowolską
Nikola Popik, Anna Radko, Szymon Kolasiński
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczniowie przygotowani przez p. Marzenę Rybińską
Marta Zbrowska
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin
Uczennica przygotowana przez p. Katarzynę Stanuch
Jury pragnie wyrazić swoje uznanie uczniom biorącym udział w konkursie.
Gratulujemy pomysłów i twórczego podejścia do tematu konkursu.
Składamy serdeczne podziękowania dla Rady Dzielnicy Wieniawa i Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja za ufundowanie nagród dla laureatów.
Jednocześnie informujemy, że dla uczniów nagrodzonych i wyróżnionych nagrody z dyplomami zostaną dostarczone do szkół w dniach 16-17 czerwca 2021.
DOKUMENTACJA | Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego