ArtykułyWycieczka

Wycieczka do Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym

Zabawy integracyjne, pieczenie pysznych bułeczek w piecu chlebowym, robienie slajmów oraz gra terenowa w labiryncie

– te i inne atrakcje, czekały na uczniów na pierwszej w tym roku szkolnym wycieczce.

W poniedziałek klasa 2C, a w środę klasa 2B wybrały się do Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym na ciekawe warsztaty i zabawy integracyjne. Pogoda zdecydowanie nam dopisała, co pozwoliło na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Mogliśmy przeciągać linę, chodzić na szczudłach, bawić się oponami, skakać na skakance czy grać w piłkę.

Niesamowitą atrakcją tego miejsca były alpaki, które także mogliśmy podziwiać. Myślę, że na długo zapamiętamy emocje, które towarzyszyły nam podczas poszukiwania skarbu w labiryncie oraz smak pysznych bułeczek, które sami przygotowaliśmy. Najważniejsze, że we wszystkich zadaniach musieliśmy ze sobą współpracować i odkryliśmy jak wiele wspaniałych rzeczy możemy zrobić RAZEM.