Hołd dla Papieża

18 maja 2020 roku przypada 100. rocznica urodzin Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wykonali hymn stworzony specjalnie na tę okazję. Śpiewając utwór ”Nie zastąpi Ciebie nikt” – chcieliśmy oddać muzyczny hołd Wielkiemu Polakowi, który wpisał się mocno w historię naszego miasta.

Ogromne podziękowania należą się dzieciom i ich rodzicom, którzy w tym trudnym czasie podjęli się tego muzycznego wyzwania i stanęli na wysokości zadania.

Opiekun projektu: Milena Kowalska

🎼 Muzyka: Romuald Lipko

🗣 Słowa: Marek Dutkiewicz

Nie zastąpi Ciebie nikt | FILM

Jeden komentarz do “Hołd dla Papieża

• Wielkie, wielkie gratulacje. Piękny utwór a wykonanie jeszcze piękniejsze, bo zaśpiewane przez nasze Dzieciaczki i naszych Nauczycieli. Super pomysł, proszę o jeszcze…

Możliwość komentowania została wyłączona.