Najpiękniejsze wiersze o kotach

KONKURS RECYTATORSKI
„NAJPIĘKNIEJSZE WIERSZE O KOTACH”

Z okazji Dnia Kota obchodzonego 17.02.2020r. uczniowie klas pierwszych zmagali się w szkolnym konkursie recytatorskim pt. „Najpiękniejsze wiersze o kotach”. Celem konkursu było zainteresowanie najmłodszych czytelników pięknem poezji oraz zapoznanie dzieci z różnego rodzaju kotami, tymi dzikimi i domowymi. Młodzi artyści mieli za zadanie zaprezentować jeden wiersz, którego bohaterem jest kot.

W konkursie wzięło udział 9 – ro dzieci z klasy I a., I b. i I c. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie przed rówieśnikami i jurorami. Po wysłuchaniu wszystkich deklamacji jury dokonało oceny konkursu i przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Maria Hałasa, II miejsce – Wiktoria Kliszcz,
III miejsce – Hiacynta Kossowska.

Wyróżnienia: Ewa Biszczad, Nina Cebulak, Patryk Mamełko, Filip Matras, Natalia Piekarz, Oliwier Przychodaj.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszych występów publicznych!