Kolędowanie w świetlicy

Bardzo radośnie było dzisiaj w szkolnej świetlicy. Tradycją szkoły staje się bowiem wspólne kolędowanie.

Hejże ino dyna, dyna, narodził się Bóg Dziecina
W Betlejem, w Betlejem…

Bardzo radośnie było dzisiaj w szkolnej świetlicy. Tradycją naszej szkoły staje się bowiem wspólne kolędowanie. Na początku złożyliśmy sobie najlepsze życzenia i połamaliśmy się opłatkiem. A potem było dużo śpiewania, grania i dobrej zabawy w dobrym duchu świąt Bożego Narodzenia.
Najwięcej emocji wzbudził konkurs kolęd, gdzie drużyny pod dowództwem p. Joanny Kossowskiej i p. Patrycji Schwonke rywalizowały ze sobą na głosy i na pamięć – która z nich zaśpiewa najwięcej kolęd.

A na koniec – wielka niespodzianka – wystąpił dla wszystkich nasz szkolny chór, który pod opieką p. Pauliny Chwojko i p. Mileny Kowalskiej również przepięknie nam pokolędował. A tam, gdzie dużo muzyki nie mogło również zabraknąć p. Janusza Woźniaka i klasy 3b, która z wielką energią przygotowała kilka niezwykłych pastorałek oczywiście w akompaniamencie bębnów i flażoletów.
Boże Narodzenie trwa!

Skip to content