PlastykaSukces

Prawa Dziecka oczami dzieci

Kinga Gąsior (VIb) uzyskała I miejsce i Zuzanna Brogowska (Vb) wyróżnienie w ogólnopolskiej edycji III Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Prawa Dziecka oczami dzieci”. Uczennice zostały uhonorowane nagrodą specjalną za szczególne walory artystyczne prac plastycznych. Konkurs zorganizowany został przez Szkołę Podstawową im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku-Zdroju pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Na konkurs wpłynęło ponad 460 prac plastycznych z 9 województw i 45 szkół z całej Polski.
Uczennice stworzyły prace plastyczne na zajęciach kółka plastycznego pod kierunkiem pani Elżbiety Starek.

Elżbieta Szerafin-Starek

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne