Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Od chwili zadumy zaczęła się dzisiaj w naszej szkole uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 w klasach młodszych.

1 września 2019 r. bowiem minęła 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. Następnie głos zabrała pani dyrektor Katarzyna Orzeł, która powitała serdecznie wszystkich uczniów, życząc im dużo radości, nowych odkryć i przyjaźni w czasie nauki i wspólnego przebywania. A potem w świat SP18 „z przymrużeniem oka” wprowadzili naszych pierwszaków uczniowie klas drugich, którzy przemienili się na chwilę w reporterów szkolnej telewizji TV18. Były i wywiady, i dobre rady dla uczniów, a nawet szkolna prognoza pogody.

Na koniec pani wicedyrektor Edyta Kubiś zaprosiła wszystkie klasy pierwsze z wychowawcami na scenę do wspólnego zdjęcia.

Rok szkolny 2019/2020 został w naszej szkole uroczyście rozpoczęty.

Opracowanie: Agnieszka Chlebus

2 września 2019 roku (poniedziałek) UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
♦ klasy VIII,VII, VI, V, III – godz. 8:30 – spotkania z wychowawcami
♦ klasy Ia, Ib, Ic, IIa, IIb, IIc – godz. 9:30 – spotkanie na sali gimnastycznej