Młodzieżowa Rada Miasta Lublin

Dzisiaj reprezentacja szkolnego samorządu brała udział w Debacie Młodzieży na temat zmian w systemie edukacji organizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta Lublin. W pierwszej części dyskutowaliśmy na temat strajków nauczycieli, z udziałem niżej wymienionych państwa:
– Pani Celiny Stasiak, Prezes Oddziału ZNP w Lublinie,
– Pani Marioli Poleszak, ZNP w Lublinie,
– Pani Sylwii Wieczorek, ZNP w Lublinie,
– Pani Anny Mart-Szajner, ZNP w Lublinie,
– Pani Wiesławy Stec, Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność”,
– Pani Mirosława Górczyńskiego, Forum Związków Zawodowych.

Natomiast w części drugiej, kwestie związane ze zmianami w systemie edukacji poruszali:
– Pan Mariusz Banach, Zastępca Prezydenta Miasta ds. Oświaty i Wychowania,
– Pani Jadwiga Mach, Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania Rady Miasta Lublin,
– Pani Ewa Dumkiewicz-Sprawka, Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin.

Zdjęcia:
Maja Milaniuk 3b