Sukces

Małe Bakcynalia

Wyśpiewaliśmy…

O tym, że śpiewanie piosenek pełni ogromną rolę w edukacji i wychowaniu, wie chyba każdy, a zwłaszcza uczniowie klasy II a, którzy „wyśpiewali” sobie 26 października 2018 r. wyróżnienie w Szkolnym Przeglądzie Piosenki Turystycznej „Małe Bakcynalia”, zorganizowanym w ramach XXXII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej i Turystycznej. Nasze „Włóczykije”, podbiły publiczność energią i żywiołowością, a dzięki wsparciu muzycznemu ze strony rodziców i wychowawcy ich prezentacja była jeszcze bardziej atrakcyjna. Piosenki „Krajka” i „Przechyły” na stałe już zapisały się w repertuarze naszych dzieci.

To dopiero początek naszej wspólnej, muzycznej drogi. Poprzez teksty piosenek i pieśni pragniemy wyśpiewać piękno, historię i tradycję naszej Ojczyzny, a poprzez wspólne śpiewanie chcemy zintegrować naszą rodzinę klasową i szkolną.

Dziękujemy za olbrzymie wsparcie i zaangażowanie rodzicom naszych „Włóczykijów” oraz wszystkim tym, którzy cierpliwie, z wyrozumiałością asystowali naszym próbom, motywując dzieci do dalszej pracy.

Anna Skałba

 Anna Skałba

autor publikacji | edukacja wczesnoszkolna

Skip to content