KonkursPlastyka

Laury dla Magdaleny Palik (2c) od Prezydenta

5 czerwca 2018 r. w Ratuszu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Świętujemy 100-lecie Niepodległości Polski w Lublinie”.

Konkurs plastyczny co roku organizowany jest z okazji Dnia Dziecka z inicjatywy Prezydenta Miasta Lublin. W tym roku uczestnicy Konkursu zajmowali się tematami związanymi z wydarzeniami historycznymi i postaciami, które przyczyniły się do odzyskania niepodległości przez Polskę. W konkursie brały udział dzieci uczęszczające do przedszkoli oraz uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych zlokalizowanych na terenie Lublina.

Wśród nagrodzonych którzy otrzymali prezenty i upominki od Prezydenta Miasta Lublin znalazła się Magdalena Palik (2c).
Zwycięskie i wyróżnione prace będą prezentowane do 22 czerwca br. w Galerii Ratusz.
Gratulacje!

Elżbieta Szerafin-Starek

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne