SportSukces

Maja Oleszczuk. Kolejny sukces

W czwartek, 12 kwietnia 2018 r. w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie odbyła się uroczysta gala podsumowująca cykl biegów przełajowych Grand Prix City Trail z Nationale-Nederlanden 2017/2018. Jedną z wyróżnionych zawodniczek była Maja Oleszczuk, uczennica klasy 2c oddziału gimnazjalnego w Szkole Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie.

Maja rywalizowała w kategorii D4 – City Trail Junior, gdzie zmagania odbywają się na dystansie 2 km, stając na drugim stopniu podium w klasyfikacji generalnej.

Ceremonia była przede wszystkim uroczystym wręczeniem medali i nagród, a wywalczyli je zawodnicy i zawodniczki, którzy wzięli udział w minimum czterech biegach. Nagrodzono najlepszych biegaczy i biegaczki w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych.

Krzysztof Szuptarski

autor publikacji | nauczyciel przedmiotu | wychowanie fizyczne