KonkursPlastykaSukces

Sukces w Polsko – Czeskim Konkursie

Kolejny wielki sukces w klasie IVa. Kinga Wiącek została uhonorowana II nagrodą w Polsko – Czeskim Konkursie Plastycznym „Żywiołaki” zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury „KOSZUTKA” w Katowicach.

Przypomnijmy pozostałe:

♦ Kinga Gąsior otrzymała nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.„Smok Obibok i jego przyjaciele” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie.
♦ Wojciech Winiarski otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.„Smok Obibok i jego przyjaciele” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie.
♦ Marta Bartoszek wyróżnienie w IV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II w oczach dziecka” z hasłem XVII Dnia Papieskiego „Idźmy naprzód z nadzieją”
♦ Kinga Gąsior III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Stan wojenny 13 XII”
♦ Jan Kuzyk wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Stan wojenny 13 XII”
♦ Alina Trojak laureatka szkolnego konkursu plastycznego „Dzieło listopada”